Вітаємо Вас на сайті Київського коледжу зв`язку!
Київський коледж зв`язку
Головна Методична робота
23 | 01 | 2018
Головне меню

Графік роботи приймальної комісії:

Під час прийому заяв (документів на конкурсному відборі):

Пн-Пт  9:00-17:00

Обідня перерва  13:00-13:30

Методична робота Друк

Методична робота в коледжі являє собою комплексну систему розвитку фахово-методичних знань та вмінь викладачів на основі сучасних вимог до хї професійної компетенції. Вона спонукає кожного викладача удосконалювати свою педагогічну майстерність і фаховий рівень, сприяє взаємному збагаченню педагогічними знахідками, дає можливість молодим викладачам вчитися педагогічній майстерності  у старших і більш досвідчених колег забезпечує підтримання у педагогічному колективі духу творчості, прагнення до пошуку. У процесі організації та проведенн необхідних заходів раелізовуються  основні функції методичної роботи, її завдання і зміст.

Формування сучасного фахівця багато в чому залежить від особистості, професіоналізму й творчої спрямованості викладача. Шлях до творчості лежить через розвиток наукової й методичної діяльності педагога. У професійної освіти свої особливості, які диктують необхідність урізноманітнення форм і методів роботи колективу над удосконаленням педагогічної майстерності.

Ініціатива в організації методичної роботи в коледжі належить методичній раді й предметним цикловим комісіям. Основними формами методичної роботи педагогічного колективу є: засідання методичної ради й циклових комісій, семінари викладачів, огляди навчально-методичного забезпечення дисциплін, наставницька робота з молодими викладачами, проведення тижнів циклових комісій. Проведення відкритих занять дозволяє викладачам знайомитися з педагогічним досвідом колег та обрати за основу кращі методичні досягнення й використовувати їх у своїй роботі. Викладачі активно використовують нетрадиційні форми занять, інтегровані заняття, рольові ігри. Координуюча роль у методичній роботі належить методичному кабінету.

Повсякденною турботою методичного кабінету є робота з головами циклових комісій, викладачами з організації навчання студентів, обговорення методик проведення занять. Досліджуються й рекомендуються до використання оригінальні ідеї проведення уроків, елементів нових педагогічних технологій, нові активні методи навчання. Як результат спільних обговорень - створення робочих зошитів з дисциплін; методичні розробки відкритих уроків, вікторин, конкурсів, конференцій; написання робочих програм.

 

 
Урядова телефонна гаряча лінія