Вітаємо Вас на сайті Київського коледжу зв`язку!
Київський коледж зв`язку
Головна Бібліотека
22 | 03 | 2018
Головне меню

Графік роботи приймальної комісії:

Під час прийому заяв (документів на конкурсному відборі):

Пн-Пт  9:00-17:00

Обідня перерва  13:00-13:30

Бібліотека Друк
Бібліотека коледжу виконує  важливу роль у підготовці висококваліфікованих спеціалістів. Вона обслуговує приблизно 1800 читачів. Це студенти денного та заочного відділення, викладачі та співробітники. Фонд бібліотеки нараховує близько 40 тис. примірників з різних галузей знань. У бібліотеці працює абонемент та читальна зала, яка має 42 робочих місця.
Бібліотека забезпечує літературою та інформацією студентів та викладацький склад, тим самим надаючи допомогу у підготовці висококваліфікованих спеціалістів. Усі студенти коледжу повністю забезпечуються новою навчальною літературою, що відповідає всім вимогам сучасного навчання. Бібліотека працює щодня в зручний для студентів і викладачів час (з 10 до 18 годин). У читальному залі бібліотеки, розрахованому на 42 людини, світло, чисто й затишно. Тут зручно готуватися до занять, заліків, іспитів.
До послуг читачів різні енциклопедії, довідники, словники. Бібліотека гармонійно поєднує в собі традиційну друковану та електронну інформацію. У читальній залі розміщено 10 комп’ютерів, для роботи з електронною бібліотекою коледжу, фонд якої складають підручники, посібники, довідники, лекційний матеріал, методичні розробки з усіх предметів, художня література, загальною кількістю 3000 примірників, є доступ до інтернету. Діяльність бібліотеки спирається на багаті традиції в галузі бібліотечно-бібліографічного обслуговування, використання інновацій у сфері інформаційної підтримки освіти, високу кваліфікацію персоналу.
 
Урядова телефонна гаряча лінія