Вітаємо Вас на сайті Київського коледжу зв`язку!
Київський коледж зв`язку
Головна Гуртожиток
23 | 01 | 2018
Головне меню

Графік роботи приймальної комісії:

Під час прийому заяв (документів на конкурсному відборі):

Пн-Пт  9:00-17:00

Обідня перерва  13:00-13:30

Гуртожиток Друк
Студенти денної форми навчання забезпечуються гуртожитком, який розташований в одному з елітних районів Києва за адресою: вул. Лейпцизька,6, на Печерську. Гуртожиток розрахований на 250 місць, де разом з українськими студентами проживають і іноземні. Гуртожиток забезпечено централізованим опаленням та водопостачанням. Колективом працівників гуртожитку створюються належні умови для проживання, навчання та організації дозвілля студентів. Виховною роботою в гуртожитку займається вихователі, вони проводять роботу виховну, роботу по дотриманню санітарно-гігієнічних умов, контролюють роботу наявності матеріальної бази, забезпечують належність і контролюють недоліки житлово-побутових умов, а також проводять роботу по дозвіллю студентів. До послуг мешканців гуртожитку кімната для самопідготовки, вітальня, буфет, кімната відпочинку,  господарські та санітарно-гігієнічні приміщення.
Налагоджена система роботи органів студентського самоврядування. До складу студентської ради входять представники активу кожного поверху. Робота студради здійснюється за такими напрямками: академічний, санітарно-побутовий, культурно-масовий, дисципліни та порядку. З метою організації відпочинку студентів проводяться культурно-масові заходи, святкові вечори, години спілкування, конкурси; Культурно-масовий сектор допомагає організувати дозвілля та розширювати кругозір студентів. Проводяться  вечори відпочинку з іграми, конкурсами такі як: „Вечір знайомств”, „Конкурс національної кухні”, „День студента”, „День сміху”, „Бал-маскарад”, „Старий рік рік” та інші.
Навчальний сектор гуртожитку регулярно контролює самопідготовку студентів, спізнення на уроки, забезпечує умови для навчання. В гуртожитку проводиться змагання на „Кращу кімнату”.  Підсумки цього огляду проводяться щотижня, а в кінці навчального року визначається „Краща кімната року”.
Більшість кімнат гуртожитку має підключення до швидкісної мережі Internet. У підвальному приміщенні працює великий спортивний зал, обладнаний сучасними тренажерами, та пральня для студентів.З метою поліпшення роботи в гуртожитку введене чергування викладачів, які проводять тематичні вечори, бесіди, консультації. Вся робота в коледжі направлена  на розвиток гармонійної, обізнаної людини.
Гуртожиток став рідною домівкою для студентів. Вони живуть однією родиною та з великою радістю приймуть до себе і Вас, шановні абітурієнти.


 
Урядова телефонна гаряча лінія