Вітаємо Вас на сайті Київського коледжу зв`язку!
Київський коледж зв`язку
Головна Про коледж Циклові комісії
22 | 10 | 2017
Головне меню

Графік роботи приймальної комісії:

Під час прийому заяв (документів на конкурсному відборі):

Пн-Пт  9:00-17:00

Обідня перерва  13:00-13:30

Про коледж Друк

Перспективи розвитку цивілізації багато в чому залежать від того, наскільки швидко та адекватно людство проникає в таємниці інформації, усвідомлює переваги і небезпеки, пов'язані зі становленням суспільства, заснованого на виробництві, розповсюдженні і споживанні інформації. 

Все у світі розвивається і стрімко йде вперед. Іде до незвіданого, і тому - дуже цікавого. Все це дуже характерно для сучасного світу телекомунікацій, який зараз бурхливо розвивається. Величезна кількість напрямів в цьому потоці дуже легко може збити  недосвідченого фахівця. Щоб залишатися на плаву, бути потрібним на даний момент, людині необхідно докладати досить багато зусиль і витрачати багато часу, освоюючи тонкощі і деталі побудови нових систем і впровадження нових технологій. 

У наш час навіть фахівці з великим досвідом роботи в телекомунікаціях не завжди здатні охопити весь спектр обладнання, що пропонується різними вендорами. При величезній різноманітності рішень і великій кількості виробників, дуже важко зосередитися на головному, побудувати логічно правильний, а головне - послідовний шлях вивчення основ Інформаційних Технологій. Варіанти виходу з цієї ситуації можуть бути різні, один з них - пройти навчання. 

Освіта - це захоплюючий і важкий шлях, який дозволяє освоювати нові досягнення у світі телекомунікацій і йти в ногу з розвитком сучасних корпоративних мереж та Інтернету, а освіта в Київському коледжі зв'язку - це майбутнє для Вас і Ваших дітей. Директор Київського коледжу зв'язку           С.А. Чечуро

 

 
Оголошення!

Реквізити для оплати навчання та гуртожитку!

 

Гаряча лінія МОН

 

Правила прийому 2017

 

Вартість навчання 2017-2018 н.р.

 


Хто на сайті
На даний момент 55 гостей на сайті

"Гаряча лінія" Міністерства освіти і науки України

(044) 481-32-15

Урядова телефонна гаряча лінія