Вітаємо Вас на сайті Київського коледжу зв`язку!
Київський коледж зв`язку
Головна Про коледж Відділення Відділення інформаційно-комунікаційних технологій
22 | 01 | 2018
Головне меню

Графік роботи приймальної комісії:

Під час прийому заяв (документів на конкурсному відборі):

Пн-Пт  9:00-17:00

Обідня перерва  13:00-13:30

Відділення ІКТ Друк
Відділення інформаційно-комунікаційних технологій

-       напрямом «Телекомунікації»:  МТК-51А,Б,  МТК-42А,Б, МТК-33Б.
-       спеціальністю «Монтаж, обслуговування та ремонт станційного обладнання електрозв’язку»: СОЗ-С-51А,Б, СОЗ-Л-51, СОЗ-С-42А,Б,   СОЗ-Л-42, СОЗ-С-33А,Б, СОЗ-Л-33, СОЗ-С-24А,Б, СОЗ-Л24.
Завідувач відділення
Сотніченко Юлія Олексіївна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
На відділенні проводиться навчання молодших спеціалістів

за напрямом «Телекомунікації»:  МТК-51А,Б,  МТК-42А,Б, МТК-33Б.

за спеціальністю «Монтаж, обслуговування та ремонт станційного обладнання електрозв’язку»: СОЗ-С-51А,Б, СОЗ-Л-51, СОЗ-С-42А,Б,   СОЗ-Л-42, СОЗ-С-33А,Б, СОЗ-Л-33, СОЗ-С-24А,Б, СОЗ-Л24.


Підготовка студентів відділення телекомунікацій здійснюється в лабораторіях, де вивчаються основи цифрового зв'язку, теорія і синтез систем комутації, локальні і глобальні мережі передачі інформації, мережі мобільного зв'язку, автоматизація проектування систем і мереж зв'язку, структури сучасних інформаційних мереж, обладнання систем комутації і лінійні споруди зв’язку, волоконо-оптичні лінії зв'язку, технології транспортних мереж та мереж доступу.

У процесі навчання студенти набувають вмінь із розробки, створення, експлуатації мереж зв’язку різного призначення та відповідного мережевого обладнання, а також оволодівають вміннями розробки, проектування та впровадження нових інформаційних мереж зв’язку, здійснення системного аналізу технологій виготовлення деталей і компонентів волоконно-оптичних систем передачі інформації, технології виробництва засобів телекомунікацій, принципів побудови сучасних телекомунікаційних систем.

Більшість випускників відділення можуть працювати у будь-якій сфері діяльності в державних, спільних і малих підприємствах, банківських структурах, фірмах і компаніях, у яких використовуються IT-технології. Випускники відділення є бажаними працівниками провідних підприємств галузі зв'язку "Укртелеком" та "Укрпошта", інтернет-провайдерів та провайдерів мобільного зв'язку.

 
Урядова телефонна гаряча лінія