Вітаємо Вас на сайті Київського коледжу зв`язку!
Київський коледж зв`язку
Головна Про коледж Відділення Відділення мобільних комунікацій та телебачення
22 | 01 | 2018
Головне меню

Графік роботи приймальної комісії:

Під час прийому заяв (документів на конкурсному відборі):

Пн-Пт  9:00-17:00

Обідня перерва  13:00-13:30

Відділення МКТ Друк

Відділення мобільних комунікацій та телебачення

Завідувач відділення

Кириченко Геннадій Борисович


 

Відділення проводить навчання спеціалістів за напрямками:

«Телекомунікації» : МТК-51В, МТК-42В, МТК-33А.

спеціальністю «Монтаж, ремонт та технічне обслуговування обладнання радіозв’язку, радіомовлення та телебачення»: РТТ-51, РТМ-51, РТТ-42, РТМ-42, РТТ-33, РТМ-33, РТТ-24, РТМ-24.

Випускники відділення за напрямом «Мобільний зв’язок та телебачення» мають достатній рівень підготовки для проведення професійної діяльності на підприємствах галузі. Практичні заняття проводяться в сучасних лабораторіях, де встановлене діюче обладнання радіорелейних та передавальних телевізійних станцій, телевізійні камери, радіопередавальні та антеннофідерні пристрої, системи зв'язку з рухомими об'єктами, прилади для діагностики пошкоджень телеприймачів, телекамер, відеомагнітофонів та іншого радіотелевізійного обладнання та віртуальні лабораторії. Випускники даного напряму працюють на сучасних підприємствах галузі зв’язку, операторів мобільного зв’язку, станціях супутникового та кабельного телебачення.

Студентів напряму "Економіка підприємства" та "Організація виробництва" готують для планово-економічної, організаційно-управлінської, фінансової діяльності в галузі економіки на виробництві, у сфері послуг. Випускники спеціальності можуть працювати на первинній посаді економіста з планування на підприємствах, в організаціях та установах будь-яких форм власності, менеджерами та маркетологами у всіх сферах діяльності. Щоб бути висококваліфікованими фахівцями своєї справи та працювати і умовах сучасного ринку випускники повинні знати закони бізнесу, методи господарювання, економічну політику.

За час навчання студенти здобувають не лише теоретичні знання та практичні навички, а беруть участь у науково- практичних конференціях, маркетингових дослідженнях, формують власне ставлення до економічного життя.

 
Урядова телефонна гаряча лінія