Вітаємо Вас на сайті Київського коледжу зв`язку!
Київський коледж зв`язку
Головна
22 | 10 | 2017
Головне меню

Графік роботи приймальної комісії:

Під час прийому заяв (документів на конкурсному відборі):

Пн-Пт  9:00-17:00

Обідня перерва  13:00-13:30

Виступ оркестра ДСНС "Вогнеборець" Друк

15 березня оркестр Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у місті Києві «Вогнеборець» зіграв чудовий концерт в Державному закладі "Київський коледж зв'язку".

Актовий зал навчального закладу був заповнений повністю. Студенти колежду гучними оплесками зустріли рятувальників-оркестрантів. Починаючи з перших акордів жвавої музики, оркестранти та солісти почали піднімати настрій всім присутнім. Звучання кожного інструменту було неперевершеним. Мало кому з молоді доводилось чути такі мелодійні пісні у супроводі справжнього оркестру. У кожній композиції відчувався не лише патріотизм, а й любов до професії рятувальника. Глибокі слова пісень та приємна музика не залишила байдужим жодного глядача.

Керівник оркестру наголосив на тому, що такі виступи не лише піднімають настрій глядачам, а й піднімають рівень Державної служби України з надзвичайних ситуацій в очах громадян. А виступи оркестру для молоді сприяють популяризації нелегкої, проте благородної професії рятувальника.

Усім глядачам було дуже приємно не лише слухати оркестр, а й милуватися парадною формою виступаючих. Українські композиції не залишили байдужим жодного слухача у залі. Музиканти вклали частинку своєї душі у кожне слово і ноту, тим самим підкоривши публіку і передавши свої почуття та емоції.Прролунали яскраві композиції серед яких і пісня для зв'язківців "Диспечер".

фото:https://www.facebook.com/pg

 
Оголошення!

Реквізити для оплати навчання та гуртожитку!

 

Гаряча лінія МОН

 

Правила прийому 2017

 

Вартість навчання 2017-2018 н.р.

 


Хто на сайті
На даний момент 15 гостей на сайті

"Гаряча лінія" Міністерства освіти і науки України

(044) 481-32-15

Урядова телефонна гаряча лінія