Пн-Пт -9.00-17.00

Сб - 10.00-14.00

Обід 13.00-13.30

Змагання з волейболу за «Кубок коледжу» Друк

З  метою популяризації та розвитку волейболу серед студентів   І-ІV курсів, з 28 лютого по 14 березня 2017р. в коледжі проходили традиційні змагання з волейболу за «Кубок коледжу». У змаганнях взяли участь 16 команд. Турнір проводився за Олімпійською системою. Усі зустрічі проходили у напруженій боротьбі. Для того щоб здобути  перемогу потрібні були і майстерність, і характер. Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалися за звання найкращої. До самого завершення змагань зберігалась інтрига, тому що усі команди були сильні та варті перемоги. В результаті відбіркових ігор до півфіналу вийшли чотири  найсильніші  команди. Три  команди відділення «Інформаційно-комунікаційних технологій» завідувач відділення Сотніченко Юлія Олексіївна та одна команда з  відділення «Комп’ютерної та програмної інженерії, завідувач відділення Румянцева Алла Миколаївна.  В результаті підсумкових ігор призові місця розподілилися таким чином:

ІІІ місце зайняла команда групи  СОЗ-52-б.  Состав команди: Головченко Станіслав, Музика Ярослав, Собко Михайло, Собко Олександр, Натура Богдан, Сторожник Андрій, Знахоренко Дмитро.

ІІ місце виборола група СОЗ-С-34-а. Состав команди: Топехін Володимир, Олійник Роман, Манченко Дмитро, Галушка Валентин,Заболотній Олександр, Торошанко Андрій.

Переможцем другий рік поспіль залишається команда групи РПЗ-43-а. Вітаємо команду  з отриманням Кубка, бажаємо міцного здоров'я і подальших перемог. Склад команди групи РПЗ-43-а: Мороз Микола, Дмитрик Ярослав, Купченко Ілля, Шевцов Микола, Чередніченко Ольга, Кременецький Владислав, Кучинський Тарас.

Вітаємо переможців і призерів змагань та бажаємо всім продуктивних тренувань, сильного командного духу і нових перемог!!!