Вітаємо Вас на сайті Київського коледжу зв`язку!
Київський коледж зв`язку
Головна
22 | 01 | 2018
Головне меню

Графік роботи приймальної комісії:

Під час прийому заяв (документів на конкурсному відборі):

Пн-Пт  9:00-17:00

Обідня перерва  13:00-13:30

Студентська баскетбольна ліга України! Друк

Розпочалися ігри студентської баскетбольної ліги України в Києві. Чемпіонат спрямований на популяризацію баскетболу серед студентської молоді.  У змаганнях берутьучасть 8 студентських команд навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації. Збірна студентська команда юнаків «Київського коледжу зв’язку» вперше  бере участь у Київському регіональному етапі Студентської Баскетбольної ліги України. Команда складається зі студентів усіх курсів коледжу. Наша команда потрапила до дивізіону «Б» де зіграє з командами  ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитацій: «Національний університет біоресурсів і природокористування України», «Київський Національний Університет ім. Шевченка», «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», Академія МВС, «Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації», «Київський національний університет технологій та дизайну», «Національний Медичний Університет ім. Богомольця», Державний заклад « Київський коледж зв’язку».  Отже, команд багато, і ніхто зараз не знає, яка з них у підсумку буде кращою.  Протягом двох місяців прийшла пора для студентів спробувати себе в справжньому чемпіонаті.

Перша гра для нашої збірної команди проходила в спортивному  залі НМУ ім. Богомольця. Вже з перших хвилин студенти-зв’язківці  вийшли в лідери в матчі і не дозволяли суперникам сильно скорочувати відставання у рахунку. Фінальний свисток зафіксував впевнену перемогу.  Наші хлопці виграли у команди КНЕУ з різницею 16 очок.  Друга гра була в рідному залі Державного закладу «ККЗ»  проти команди  «Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації». Перемогли студенти Державного закладу «ККЗ»  з впевненим відривом у 18 очок.

Третя гра була не дуже вдалою для нашої збірної команди і ми програли «Національному університету біоресурсів і природокористування України». 25 березня 2017р. на спортивному майданчику Державного закладу «ККЗ», наша збірна команда показала  справжню волю та у напруженій боротьбі  вирвали перемогу у команди  «Академія МВС». Видовище було емоційним, але водночас зосередженим. Гравці продемонстрували високий рівень підготовки та захопливу гру.

Щиро вітаємо наших хлопців! Дякуємо за чудову гру й бажаємо міцного здоров’я, наснаги та нових спортивних вершин!!!

 
Урядова телефонна гаряча лінія