Вітаємо Вас на сайті Київського коледжу зв`язку!
Київський коледж зв`язку
Головна Спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
23 | 07 | 2017
Головне меню

Графік роботи приймальної комісії:

Під час прийому заяв (документів на конкурсному відборі):

Пн-Пт  9:00-17:00

Обідня перерва  13:00-13:30

Сб   10.00-14.00

Мережева економіка Друк
Спеціальність "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"
Спеціалізація "Мережева економіка"
 
         Підготовка студентів за напрямом «Мережева економіка»  дає майбутньому молодшому спеціалісту знання й навички гостро затребувані підприємствам на ринку праці в сучасному бізнес-середовищі.

Інтернет-маркетинг - нова сфера діяльності, що набирає оберти й затребувана в різних її проявах, оскільки це традиційний маркетинг, що використовує Інтернет мережу, а також технології електронної комерції. Більше 90% українських підприємств забезпечені високошвидкісним Інтернетом: 62% з них мають власний сайт, а 49% - лише розміщують інформацію про себе в інтернет-довідниках. Завдання фахівця з інтернет-маркетингу: вміти забезпечити виробничу, збутову й науково-технічну діяльність підприємства використовуючи засоби Інтернет мережі.

У процесі навчання студенти одержать необхідні базові знання в сфері економіки підприємства, а саме: планування та організація роботи підприємства, аналіз ефективності фінансово-господарчої діяльності й використання ресурсів, обґрунтування господарських рішень тощо. Водночас, інтернет-маркетинг вимагає активного використання даних і методів з інших наук, таких як психологія, соціологія, статистика, право, етика й ін.

Крім і на основі базових фундаментальних наукових дисциплін, студенти мають можливість одержати спеціальні знання, які відкриють для них розуміння таких важливих складових інтернет-маркетингу, як: dіgіtal маркетинг (цифровий маркетинг), SEO маркетинг (оптимізація веб-сайта), контекстна реклама, e-maіl маркетинг, медійна реклама, socіal medіa marketіng (маркетинг у соціальних мережах), мобільний маркетинг, веб-аналітика та інші.

Також протягом усіх років навчання в розширеному обсязі вивчається іноземна мова. Знання й звички в сфері володіння іноземною мовою, в області створення й активного використання нашими випускниками сучасних інформаційних систем і технологій підприємств є ключовою конкурентною перевагою на сьогоднішньому ринку роботи, забезпечуючи їх постійну затребуваність роботодавцями й стійкий кар'єрний ріст у професійній діяльності.

 
Оголошення!

Гаряча лінія МОН

 

Правила прийому 2017

 

Вартість навчання 2017-2018 н.р.

 

ЩОДО ГРАФІКУ ІСПИТІВ ТА ГРАФІКУ ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН!

 

ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ ВСТУПНОЇ КОМПАНІЇ!

 

ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ ЩОДО ВСТУПУ!

 


Кількість поданих вступних заяв станом на 17:00 12.07.2017

 

Спеціальність

Кількість заяв

Загальна кількість

місць

МІ

181

25

МЕ

132

25

РПЗ

330

50

КСМ

325

50

ІКС

314

75

СРТ

255

25

СМЗ

278

25

ПЛС

182

25

Всього

1998

300

Хто на сайті
На даний момент 51 гостей на сайті

"Гаряча лінія" Міністерства освіти і науки України

(044) 481-32-15

Урядова телефонна гаряча лінія